.

.

דייסון DC25 הכדור Multifloor ואקום זקוף (מוסמך משופץ)

דייסון DC25 הכדור Multifloor ואקום זקוף (מוסמך משופץ)

ILS 49.50
כמות

הכדור הוא גם שם תמצא את motor.הציקלונים בתוך דייסון שואב אבק ליצור כוחות צנטריפוגליים אלפי פעמים את כוח המשיכה.שיפוץ מכונות אלה, במקום לסלק אותם, כלומר, את החלקים והחומרים הם שימוש מחדש במקום מבוזבז.הם לשחזר באופן מלא מצב תפקודי.תן לזה לשטוף פעם בחודש עם מים קרים.דייסון refurbishes חללים שהם חזרו אלינו על ידי קמעונאים או צרכנים.
פטנט דייסון טכנולוגית דייסון מהנדסים הם כל הזמן בודק ולהמציא, מנסה למצוא דרכים חדשות כדי להפוך את הטכנולוגיה שלהם עובד יותר טוב.
ברור סל מאפשר לך לראות מתי זה צריך לרוקן : סל על דייסון שואב אבק הוא שקוף כך שאתם יכולים לראות, כאשר הוא צריך לרוקן, וכמה לכלוך אבק, שיער חיות מחמד החדש שלך דייסון המכונה תפסה. לאחר מכן עובר מקיף סדרה של חשמל, בדיקות ביצועים כדי להבטיח שזה עובד כמו שצריך.
שורש טכנולוגיית ציקלון ללא איבוד של שאיבה רגילים, שואבי אבק להסתמך על שקיות מסננים כדי ללכוד אבק ולכלוך.זה הורס את הזרימה של אוויר, אז שואב אבק מאבד יניקה.בקיצור, הם כל מה דייסון מכונת צריכה להיות - הם עובדים כראוי, לא לאבד יניקה.את זיפים קשים על המברשת בר סיבוב במהירויות גבוהות - עד 90 פעמים בשנייה – לנער את השטיח ערימת ועוקרות עפר, חיית המחמד שיער, אז זה לא יכול להיות שאב והסרתי.אין שקיות, אין אובדן של שאיבה.DC25 רב הקומה כוללת גם פטנט הכדור הטכנולוגיה, אשר מאפשר לך לנווט בקלות סביב מכשולים כגון רהיטים ומכשירי חשמל ביתיים.זה התחיל בגסות זקן - שרביט לטפל מחובר גלגל.דייסון שואבי אבק לא צריך שקיות, יש רחיץ מסנני, אז אין עלויות נוספות.
אין עלויות נוספות : אחר שואבי אבק הם עדיין שנועדו צריך החלפת שקיות מסנן.12 ק " ג, DC25 רב קומה אחת של דייסון הקל ביותר, בגודל מלא הזקפים.הם רוכבים על כדור, אשר מסתובבת סביב עצמה, כך שתוכל לנווט בקלות, שינוי כיוון, רק עם סיבוב של פרק כף היד.כפי שהם פועלים, הם להגיש בקשות לפטנט כדי להגן על המצאות מן החקיין היצרנים.

R

קונים גם אוהבים את זה