.

.

דייסון DC59 חיה אלחוטי ואקום (מוסמך משופץ)

דייסון DC59 חיה אלחוטי ואקום (מוסמך משופץ)

ILS 52.22
כמות


כאשר לא בשימוש, DC59 חריצי לתוך תחנת עגינה לטעינה.
ברור סל מאפשר לך לראות מתי זה צריך לרוקן : סל על דייסון שואב אבק הוא שקוף כך שאתם יכולים לראות, כאשר הוא צריך לרוקן, וכמה לכלוך אבק, שיער חיות מחמד החדש שלך דייסון המכונה תפסה.
בדיוק כמו המותג החדש שלנו מכונות, מחדש את המכונה.את מנקה את הראש עכשיו הוא גם רחב יותר מאשר קודמיו, את DC35 ו DC44, מתן פנים גדול יותר כיסוי.
אחד עיקרי ההבדלים בין חדש דייסון המכונה, משופץ דייסון מכונת המראה שלה– שריטה פה או שם או מעט מעורפל סל עשוי לספק רמז שזה כבר בעבר.שיפוץ מכונות אלה, במקום לסלק אותם, כלומר, את החלקים והחומרים הם שימוש מחדש במקום מבוזבז.כל ציקלון כבר מחדש מהונדסים כדי להגדיל את זרימת האוויר וליצור גבוה כוחות צנטריפוגליים.
מיני כלי ממונע DC59 חיה מגיע גם עם מיני כלי ממונע קשה משימות כגון הסרת שיער ולכלוך וריפוד סגורים.הם לשחזר באופן מלא מצב תפקודי.
עיצוב ארגונומי : DC59 מתאימה באופן טבעי לתוך הצורה של היד שלו עם מרכז הכובד ממוקם לכיוון האחיזה טיפול קל.DC59 הוא החזק ביותר אלחוטי ואקום.לאחרונה נקבעה מברשת בר מורכב של סיבי פחמן חוטים כדי להסיר אבק דק מן קשה רצפות, ניילון זיפים רצועות להסיר הקרקע בעפר מן השטיחים.
אין עלויות נוספות : אחר שואבי אבק הם עדיין שנועדו צריך החלפת שקיות מסנן.
פטנט דייסון טכנולוגית דייסון מהנדסים הם כל הזמן בודק ולהמציא, מנסה למצוא דרכים חדשות כדי להפוך את הטכנולוגיה שלהם עובד יותר טוב.התחנה מחזיקה גם את כלים נוספים וקבצים מצורפים.רוב פגום או שבור הרכיבים נשלח למחזור.שלה מופעל על ידי דייסון דיגיטלי מנוע V6, אשר ספינים עד 110,000 פעמים דקה עד 3 פעמים מהר יותר מאשר קונבנציונאלי מוטורס.DC59 הוא Dysons האחרון סלים דיגיטלי אלחוטי שואב אבק.הליבה של המכונה ביסודיות לנקות, חלקים חדשים מתווספים החלף פגום או קוסמטי לא מקובל החלקים שהתגלו במהלך לפרק התהליך.

R

קונים גם אוהבים את זה