.

.

מוטורולה קארמה QA1 טלפון, שחור (AT&T)

מוטורולה קארמה QA1 טלפון, שחור (AT&T)

ILS 16.84
כמות

נקדים החברתית עקומת עם מוטורולה קארמה QA1 מ-AT&T, a מעוגל וקומפקטי הודעות למכשיר שמאפשר לך לבטא את עצמך כפי שאתה רוצה.עוצב עבור מאמץ כל יום, כל יום נייד חברתית, הקארמה תכונות הודעות טקסט, הודעות מיידיות ו homescreen גישה Facebook ו-My Space.ואתה תהיה מסוגל במהירות תירה את מצב הודעות ומיילים עם שקופית החוצה מקלדת QWERTY.
את חטובה, קומפקטית מוטורולה קארמה QA1 תכונות שקופית החוצה מקלדת QWERTY גישה נוחה טקסט, הודעות מיידיות, כמו גם Facebook ו-My Space רשתות חברתיות.
ליהנות אופציונלי AT&T services, כגון שיתוף וידאו, AT&T, נווט פנייה אחר פנייה כיוונים, ו-AT&T Mobile מוסיקה עם הזרמת רדיו XM ניידים.
תכונות אחרות כוללות מוזיקה סטריאופונית, זיכרון Micro SD להרחבה, ולא שמע דיגיטלי/נגן וידאו.הטלפון הזה יכול מהר להוריד וידאו, מוסיקה ועוד על AT&T ברק מהיר HSPDA רשת 3 G.בנוסף, עם AT&T ' s דור 3 של הרשת, אתה יכול להאזין לשיחת ועידה על אוזניות בעת שליחה וקבלה של קבצים מצורפים לדואר אלקטרוני, הודעות תמונה או דפי אינטרנט באותו הזמן.זה ה-GPS מופעל, הטלפון יכול לגשת AT&T נווט שירות turn-by-תור כיוונים, כמו גם וידאו שלה לשתף שירות, אשר מאפשר לך לשלוח וידאו של עצמך תואם אחר הטלפון בעת קבלת שיחה קולית.

R

קונים גם אוהבים את זה